Hollanda yasalarına uygun olarak kurulan Haarlem merkezli Sufi Yolu, Mevlana ve Horasan Erenlerinin dostu Vakfı, kar amacı gütmeyen bir sivil toplum kuruluşudur.

Sufi Yolu, Mevlana ve Horasan Erenlerinin dostu Vakfı’nın tüm gelirleri bağışlar ve kitap satışları ile karşılanmaktadır. Bu nedenle Sufi Yolu’nun gelişmesi ancak sizlerden gelecek bağışlarla mümkün olacaktır.

Yürüyüş (trekking) ve bisiklet yollarının yapımı, bakımı, geliştirilmesi için gerekli olan ekipman, malzeme ve giderlerin karşılanmasında kullanılacak olan yardımlarınız için teşekkür ederiz.

Kurumsal sosyal sorumluluk çalışmaları yapan ya da yapmayı düşünen şirketler e-posta aracılığıyla irtibata geçebilirler.

Nakdi yardımların dışında Sufi Yolu güzergahının işaretlemesi için gerekli olan boya, boya malzemeleri ve tabela gibi malzemeleri hibe edebilirsiniz. Websitelerimizin yapımında destek olabilirsiniz. Tanıtım çalışmalarımıza katkıda bulunabilirsiniz ama en güzeli rehber kitabımızla Sufi Yolunu yürüyerek hızlı bir şekilde canlanmasını sağlayabilirsiniz.

 

Nakdi yardımlarınızı Türk Lirası olarak IBAN TR35 0010 3000 0000 0035 1098 17 hesabımıza katkılarınızı St. Sufi Trail Friends of Rumi And Khorasan Saints adına yatırabilirsiniz.

 

İrtibat ve destek noktası:

Sufi Yolu üzerinde halihazırda bürosu olan ve Sufi Yolu üzerinde yürüyerek veya bisikletle seyahat eden Sufi Yolu parendelerine lojistik destek verebilecek olan gönüllü irtibat ve destek noktaları konusunda yardımcı olabilecek olan gönül dostlarına ihtiyacımız var.