Bağış

Hollanda yasalarına uygun olarak kurulan Haarlem merkezli Sufi Yolu, Mevlana ve Horasan Erenlerinin dostu Vakfı, kar amacı gütmeyen bir sivil toplum kuruluşudur.

Sufi Yolu, Mevlana ve Horasan Erenlerinin dostu Vakfı’nın tüm gelirleri bağışlar ve kitap satışları ile karşılanmaktadır. Bu nedenle Sufi Yolu’nun gelişmesi ancak sizlerden gelecek bağışlarla mümkün olacaktır.

Yürüyüş (trekking) ve bisiklet yollarının yapımı, bakımı, geliştirilmesi için gerekli olan ekipman, malzeme ve giderlerin karşılanmasında kullanılacak olan yardımlarınız için teşekkür ederiz.

Kurumsal sosyal sorumluluk çalışmaları yapan ya da yapmayı düşünen şirketler e-posta aracılığıyla irtibata geçebilirler.

Nakdi yardımların dışında Sufi Yolu güzergahının işaretlemesi için gerekli olan boya, boya malzemeleri ve tabela gibi malzemeleri hibe edebilirsiniz. Websitelerimizin yapımında destek olabilirsiniz. Tanıtım çalışmalarımıza katkıda bulunabilirsiniz ama en güzeli rehber kitabımızla Sufi Yolunu yürüyerek hızlı bir şekilde canlanmasını sağlayabilirsiniz.

Nakdi yardımlarınızı Paypal veya Kredi kartı ve Avrupada kullanılan ödeme metodları (Ideal, Bancontact, Sofort Banking, SEPA, EPS, Giropay, Carte Si, Cartes Bancaires, vb.) ile Mollie üzerinden yapabilirsiniz.

PAYPAL
Mollie Kredi kartı, İdeal, Sofortbanking, Bancontact vs. kullanabilirsiniz.

Donate