Sufi Yolu Mürur tezkeresi

Türkiye’ye özel hazırlanmış Sufi Yolu paketi bilgileri burada bulabilir ve sipariş vererek edinebilirsiniz.

Türkiye Özel Başlangıç Paketi

Sufi Yolu Türkiye paketi yanlız Türkiye’den verilen siparişler için geçerlidir. Paket ile gelen kitap Türkçe rehber kitaptır.

Türkiye alım gücüne göre ayarlanmıştır. Eğer alım gücünüz veya bugünkü şartlarınız bu miktarı ödemeye yeterli değilse Askıda başlangıç paketi seçeneğine bakınız veya ödeyebileceğiniz miktarı bize bir e-posta bildiriniz.

sufitrail@gmail.com

Parende Mürur Tezkeresi veya “Sufi Yolu hacı pasaportu”, Sufi Yolu hacıları için güzergah boyunca yer alan konaklama tesislerine erişim izni veren 42 sayfalık temel belgedir.

 Sufi Yolu Hacıları, kaldığı yerlerde ya da geçtiği her yerde (turizm ofisleri, camiler, pansiyonlar, restoranlar, Sufi Yolu irtibat büroları, Sufi Yolu Muhafızlarından …), yürüyüşün sonuna kadar her gün için en az bir adet kaşe toplayacaklardır.

 

Parende Mürur Tezkeresi son 100 kilometreyi yürüyerek veya son 200 kilometreyi bisikletle gezen kişiler için, Sufi Yolu sertifikası alınmasını sağlar.

 

Sufi Yolu Hacı Etik Kurallarına bakınız.

 

Avrupa Sufi Yolu Vakfı tarafından yayınlanan Sufi Yolu Mürur Tezkeresi, Sufi Yolu hacıları için bir dizi ek avantaj sağlıyor:

 

  • Özel Sufi Yolu kaşeleri
  • Sufi Yolu Muhafızları tarafından tanınma ve yardım imkanları
  • Diğer kaşelerin toplanması
  • Bazı konaklamalarda indirim
  • Güvenli seyahat
  • Konya’ya varışta Sufi Yolu sertifikası

Sufi Yolu Mürur Tezkeresi Edininiz